Автомобільні крани ZOOMLION

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; (044) 502-67-24; моб.: (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Автомобільні та гусеничні крани Zoomlion (Китай)

Автомобільні та гусеничні крани виробництва Zoomlion (Китай) протягом останніх років зарекомендували себе надійними і досить якісними, а за своїми вантажопідйомним характеристикам по праву зайняли лідируючі позиції, як на будівельних майданчиках, так і в різних сферах промисловості. Крани Zoomlion призначені для вантажно-розвантажувальних робіт, житлового та промислового будівництва, підйому надважкого технологічного обладнання, а також монтажу вітрогенераторів, мостів, трубопроводів і поділяються на:

- Автомобільні крани на спецшасі (Truck cranes) – від 16 до 220 тон;
- Автомобільні крани для бездоріжжя (All Terrain cranes) - від 180 до 500 тон;
- Позашляхові короткобазові крани (Rough Terrain cranes) - від 35 до 100 тон;
- Гусеничні крани (Crawler cranes) - від 55 до 800 тон.

Стрімке зростання виробництва автомобільних і гусеничних кранів Zoomliоn обумовлене постійним попитом. Ці крани відрізняються відмінними технічними характеристиками (довжина основної та додаткової стріли, швидкість підйому вантажу, надійність конструкції і маневреність шасі, тощо). Крани дуже прості в експлуатації і забезпечені функцією вільного ковзання, що дозволяє автоматично вирівнювати навантаження. Комплексна система безпеки включає обмежувач моменту, обмежувач ваги, що піднімається і обмежувач вільного ходу троса, що робить роботу абсолютно безпечною. Кабіни кранів Zoomlion дуже ергономічні, мають чудовий огляд, а регульовані крісла забезпечують максимальний комфорт.

Для того, щоб гарантувати якість і високу продуктивність машин, компанія Zoomlion конструює свою продукцію з високоякісних комплектуючих, що, безсумнівно, є запорукою високої надійності виробів. Краще співвідношення «ціна-якість» і пояснює популярність кранів Zoomlion у всьому світі. При цьому можливість виконання до чотирьох операцій, включаючи поворот, роботу лебідки, підйом стріли і телескопічне висунення, дозволяє підвищувати продуктивність праці і помітно скорочувати тривалість будівельного циклу.

30 тон - саме така вантажопідйомність є оптимальною для сучасного прогресу на будівельному ринку.