Бетонотехніка Zoomlion (Китай)

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Бетонотехніка Zoomlion (Китай)

Бетонотехніка Zoomlion (Китай) - стаціонарні бетононасоси, автобетономіксери, автобетононасоси, механічні та гідравлічні розподільчі стріли, бетонні заводи - від відомої у світі Корпорації по виробництву будівельної техніки Zoomlion (Китай).

З 2008 році Zoomlion, придбавши італійську компанію CIFA, став лідером в області інновацій будівельної техніки.

Компанія «Інтербудтехніка» дуже рада з 2021 року приєднатися до команди Zoomlion і стати офіційним Дилером в Україні по поставкам високоякісних продуктів, що включають в себе всю лінійку техніки по роботі з бетоном, а саме:
- Автобетононасосів,
- Автобетономіксерів,
- Стаціонарних бетононасосів,
- Бетонорозподільчих стріл,
- Бетонних заводів.

Корпорація Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., заснована в минулому сторіччі, в основному займається розробкою і виробництвом високотехнологічного обладнання для машинобудівної і сільськогосподарської промисловості.

Zoomlion має виробничі бази по всьому світу, серед яких 14 великих промислових і технологічних парків в Китаї, а також 5 промислових і технологічних парків за кордоном, включаючи індустріальний парк CIFA в Італії, індустріальний парк M-TEC в Німеччині, індустріальний парк в Індії, індустріальний парк в Бразилії та Білорусі.

Zoomlion охопив понад 100 країн і регіонів по всьому світу. Продукція Zoomlion добре продається на ринках Близького Сходу, Південної Америки, Африки, Південно-Східної Азії, Росії, а також на багатьох ринках високого класу в США, Європі та Австралії.