Підйомники Zoomlion (Китай)

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Підйомники Zoomlion (Китай)

«Корпорація Zoomlion» - один з найбільших виробників будівельного устаткування в Китаї, обладнання якого присутнє в усьому світі: в США, Латинській Америці, Європі, Південній Африці, Індії та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Zoomlion MEWP (Мобільні робочі платформи - підйомники) - це відносно нові продукти Zoomlion, які розробляють в науково-дослідних центрах Чанши і Вісконсіна, що інтегровані з сучасним інтелектуальним виробництвом в Китаї і пройшли сувору систему управління якістю, що забезпечує надійність, простоту і ефективність. Завод площею 260 000 квадратних метрів, розташований в місті Чанша, Китай саме і виробляє Мобільні робочі платформи - підйомники (MEWP).
Всі моделі робочих платформ - підйомників Zoomlion відповідають Європейським стандартам та мають відповідні ЄС сертифікати.

Продукти Zoomlion MEWP включають ножичні підйомники, підйомники з телескопічною стрілою і підйомники з шарнірнозчленованою стрілою.

До моделей ножичних підйомників відноситься серія з гідравлічним приводом (HD) і серія з електричним приводом (DC). Обидві серії доступні з живленням від літієвої батареї. Доступна висота платформи для кожної серії ножичних підйомників становить від 4 до 14 метрів.

Підйомники з телескопічною стрілою мають висоту платформи від 20 до 34 метрів мають наступні моделі - ZT20J, ZT26J і ZT34J.

Моделі підйомників з шарнірнозчленованою стрілою мають висоту платформи від 14 до 20 метрів мають наступні моделі - ZA14J / ZA14JE та ZA20JE ( «E» позначає модель з електричним приводом).