Автобетономіксер 12JBH, Zoomlion обсяг 12

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Автобетономіксер 12JBH, Zoomlion

Виробник: Zoomlion (Китай)
Додаткові послуги

Автобетономіксер 12JBH Zoomlion (Китай) - це сучасний та надійний бетонозмішувач, з корисним номінальним об’ємом 12 м3, встановлений на 4-х осьове шасі.

Автобетономіксер 12JBH Zoomlion був розроблений, з використанням сучасних технологій, спрямованих на підвищення ефективності та надійності - більший обсяг барабана зі зменшенням кута нахилу та загальної ваги. Довговічність та надійність вузлів і деталей, більш просте та комфортне обслуговування.

Автобетономіксер 12JBH Zoomlion відомої Корпорації з виробництва будівельної техніки Zoomlion розроблений за інноваційними технологіями європейських компаній на основі високоякісних комплектуючих відомих світових виробників.

Бетонозмішувач 12JBH Zoomlion - це потужний, надійний, сучасний агрегат розроблений для безвідмовної роботи у найскладніших умовах.

Автобетономіксер 12JBH, Zoomlion

Автобетономіксер 12JBH, Zoomlion широко застосовується у різних сферах будівництва, для надійної та безперебійної доставки бетону до будівельних об’єктів.

Модельний ряд автобетономіксеров виробництва Корпорації ZOOMLION дозволяє підібрати автобетонозмішувач саме під Ваші вимоги.

Характеристики автобетономіксера 12JBH Zoomlion

 
Корисний об’єм міксера 12 м3
Привід ВВП шасі
Швидкість наповнення ≥4 м3/хв.
Швидкість розгрузки ≥3 м3/хв.
Співвідношення надлишків ≤0,7%
Гідравлічна система Закрита
Кут нахилу барабана 11,4°
Обсяг бака з водою 450 л
Розміри Д х Ш х В 10385 x 2500 x 3950 мм

Переваги автобетономіксера 12JBH Zoomlion

Сучасна технологічна конструкція бетонозмішувача
• Гвинтові лопасті змішувача з подвійним логарифмическим і змінним кроком: забезпечують більш високу швидкість подрібнення і розвантаження і рівномірне перемішування, усуває сегрегацію бетону і підходить для транспортування як сухих, так і вологих матеріалів.
• Нова технологія Т-образного леза - воно виготовлено з зносостійкого легованої сталі і, таким чином, захищає лопасті змішувача від стирання, продовжує термін служби барабана міксера і покращує характеристики перемішування.
• Геометрична місткість барабана бетономіксера дуже велика, а швидкість наповнення низька, що гарантує більше місця для змішування. Невеликий кут нахилу і низький центр ваги допомагають знизити ймовірність перекидання автомобіля.

Надійна гідравлічна система
• Гідравлічна система бетонозмішувача 12JBH Zoomlion із замкнутим контуром і регулятором, що підтримує постійну температуру гідравлічного масла. Основні гідравлічні компоненти, такі як: гідравлічний плунжерний насос, який регулює механізм з сервоприводом, гідравлічний двигун і планетарний редуктор, які виробляються всесвітньо відомими брендами, підтримують стабільну і надійну роботу.

Продумана система водопостачання
• Пневматична система водопостачання: тиск забезпечується повітряним баком, встановленим на шасі з пристроями захисту від підвищення тиску. Вхідний патрубок для води підходить як для звичайної водопровідної труби, так і для протипожежної арматури.
• Конструкція для мийки бетономіксера з декількома виходами - з трьома фіксованими трубками для миття барабана міксера, завантажувального і розвантажувального бункерів відповідно, а також ще одним гнучким виходом для води.

Розумний та ефективний
• Трехточечна система управління: одна в кабіні, що дозволяє управляти барабаном бетономіксера, обертати його вперед і назад, а також виконувати функції «подачі», «розвантаження», «перемішування» і «зупинки». Два ззаду з однієї робочої ручкою з кожного боку для виконання «завантаження», «прискорення», «розвантаження», «перемішування» і «зупинки», всі з яких взаємопов’язані.
• Інтелектуальна технологія узгодження потужностей всієї машини дозволяє знижувати витрати палива на 5-10%.

Конфігурацію обирає клієнт
• Конструкція бетономіксера встановлена на 4-х осьове шасі має підвищену прохідність та маневреність.
• Варіанти встановлення бетонозмішувача на шасі як європейських виробників, так і китайських, що дозволяє знизити ціну.
• Можливість різних конфігурацій автобетонозмішувача та якісні комплектуючі.
• Автобетономіксер 12JBH Zoomlion адаптований для робіт в умовах холодного клімату.

Надійність, тривалий термін служби
• Висока надійність вузлів та компонентів автобетономіксера.
• Простота збирання і розбирання вузлів бетономіксера.
• Модульна конструкція спрощує ремонт та обслуговування.
• Тривалий термін служби витратних деталей.

Купити автобетономіксер Zoomlion моделі 12JBH або отримати консультацію Ви можете за телефоном: (044) 502-67-23 або відправивши запит ПРЯМО ЗАРАЗ, заповнивши форму нижче.

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі