Автобетономіксер K8JB-R, Zoomlion обсяг 8

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Автобетономіксер K8JB-R, Zoomlion

Виробник: Zoomlion (Китай)
Додаткові послуги

Автобетономіксер K8JB-R Zoomlion (Китай) - це сучасний та надійний бетонозмішувач, з корисним номінальним об’ємом 8 м3, встановлений на 3-х осьове шасі.

Автобетономіксер K8JB-R Zoomlion був розроблений, з використанням сучасних технологій, спрямованих на підвищення ефективності та надійності - більший обсяг барабана зі зменшенням кута нахилу та загальної ваги. Довговічність та надійність вузлів і деталей, більш просте та комфортне обслуговування.

Автобетономіксер K8JB-R Zoomlion відомої Корпорації з виробництва будівельної техніки Zoomlion розроблений за інноваційними технологіями європейських компаній на основі високоякісних комплектуючих відомих світових виробників.

Бетонозмішувач K8JB-R Zoomlion - це потужний, надійний, сучасний агрегат розроблений для безвідмовної роботи у найскладніших умовах.

Автобетономіксер K8JB-R, Zoomlion

Автобетономіксер K8JB-R, Zoomlion широко застосовується у різних сферах будівництва, для надійної та безперебійної доставки бетону до будівельних об’єктів.

Модельний ряд автобетономіксеров виробництва Корпорації ZOOMLION дозволяє підібрати автобетонозмішувач саме під Ваші вимоги.

Характеристики автобетономіксера K8JB-R Zoomlion

 
Корисний об’єм міксера 8 м3
Привід ВВП шасі
Швидкість наповнення ≥4 м3/хв.
Швидкість розгрузки ≥3 м3/хв.
Співвідношення надлишків ≤0,7%
Гідравлічна система Закрита
Кут нахилу барабана 13,5°
Обсяг бака з водою 450 л
Розміри Д х Ш х В 6925 х 2490 х 2795 мм

Переваги автобетономіксера K8JB-R Zoomlion

Сучасна технологічна конструкція бетонозмішувача
• Гвинтові лопасті змішувача з подвійним логарифмическим і змінним кроком: забезпечують більш високу швидкість подрібнення і розвантаження і рівномірне перемішування, усуває сегрегацію бетону і підходить для транспортування як сухих, так і вологих матеріалів.
• Нова технологія Т-образного леза - воно виготовлено з зносостійкого легованої сталі і, таким чином, захищає лопасті змішувача від стирання, продовжує термін служби барабана міксера і покращує характеристики перемішування.
• Геометрична місткість барабана бетономіксера дуже велика, а швидкість наповнення низька, що гарантує більше місця для змішування. Невеликий кут нахилу і низький центр ваги допомагають знизити ймовірність перекидання автомобіля.

Надійна гідравлічна система
• Гідравлічна система бетонозмішувача K8JB-R Zoomlion із замкнутим контуром і регулятором, що підтримує постійну температуру гідравлічного масла. Основні гідравлічні компоненти, такі як: гідравлічний плунжерний насос, який регулює механізм з сервоприводом, гідравлічний двигун і планетарний редуктор, які виробляються всесвітньо відомими брендами, підтримують стабільну і надійну роботу.

Продумана система водопостачання
• Пневматична система водопостачання: тиск забезпечується повітряним баком, встановленим на шасі з пристроями захисту від підвищення тиску. Вхідний патрубок для води підходить як для звичайної водопровідної труби, так і для протипожежної арматури.
• Конструкція для мийки бетономіксера з декількома виходами - з трьома фіксованими трубками для миття барабана міксера, завантажувального і розвантажувального бункерів відповідно, а також ще одним гнучким виходом для води.

Розумний та ефективний
• Трехточечна система управління: одна в кабіні, що дозволяє управляти барабаном бетономіксера, обертати його вперед і назад, а також виконувати функції «подачі», «розвантаження», «перемішування» і «зупинки». Два ззаду з однієї робочої ручкою з кожного боку для виконання «завантаження», «прискорення», «розвантаження», «перемішування» і «зупинки», всі з яких взаємопов’язані.
• Інтелектуальна технологія узгодження потужностей всієї машини дозволяє знижувати витрати палива на 5-10%.

Конфігурацію обирає клієнт
• Конструкція бетономіксера встановлена на 3-х осьове шасі має підвищену прохідність та маневреність.
• Варіанти встановлення бетонозмішувача на шасі як європейських виробників, так і китайських, що дозволяє знизити ціну.
• Можливість різних конфігурацій автобетонозмішувача та якісні комплектуючі.
• Автобетономіксер K8JB-R Zoomlion адаптований для робіт в умовах холодного клімату.

Надійність, тривалий термін служби
• Висока надійність вузлів та компонентів автобетономіксера.
• Простота збирання і розбирання вузлів бетономіксера.
• Модульна конструкція спрощує ремонт та обслуговування.
• Тривалий термін служби витратних деталей.

Купити автобетономіксер Zoomlion моделі K8JB-R або отримати консультацію Ви можете за телефоном: (044) 502-67-23 або відправивши запит ПРЯМО ЗАРАЗ, заповнивши форму нижче.

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі