Міні кран JF990 Jekko - вантажопідйомність 21,5 тонни

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Міні кран JF990 Jekko - 21,5 тонни

Виробник: Jekko (Італія)
Додаткові послуги

Міні кран JF990 Jekko - будівельний телескопічний кран вантажопідйомністю 21,5 тонни

Кран JF990 Jekko - це революційна розробка компанії Jekko. При традиційно компактних розмірах (6,75 x 2,14 x 3,45 м) міні кран JF990 Jekko вражає вантажопідйомністю в 21,5 тонни та робочою висотою 41 метр.

Кран маніпулятор JF990 Jekko має унікальні технічні характеристики. Інноваційні конструкторські рішення компанії Jekko дозволили зробити прорив у даному сегменті будівельних кранів. Модель JF990 - це найпотужніший кран у лінійці міні-кранів маніпуляторів Jekko.

Телескопічний гусеничний міні кран JF990 Jekko

• Максимальна вантажопідйомність - 21,5 тонна
• Макс. висота (з гуськом) - 41 метр
• Макс. робочий радіус (з гуськом) - 38 метр
• Габарити - 6,75 м (Д) x 2,14 м (Ш) x 3,45 м (В)
• Стріла - кругове обертання 360°
Нова модель 2020
Міні кран маніпулятор JF990 Jekko

Які інновації найбільш пригортають увагу у міні крані JF990 Jekko ?


- Система противаг крана
Стандартна 2,1-тонна противага для стабілізації крана на площі 8,5 х 8,5 метрів, а також додаткова 3-тонна противага, дозволяє зменшити площу стабілізації до 7 х 7 метрів. Додаткова противага опційно має автоматичну систему швидкого розчеплення, аналогічну системі набагато більших кранів, яка управляється за допомогою радіоуправління.

- Геометричний контроль стабільності (GSC)
Компанія Jekko розробила програмне забезпечення для управління стабілізацією в найскладніших комбінаціях. Кожен аутригер може мати будь-який кут та подовження, і програмне забезпечення буде безперервно розраховувати робочий тиск з урахуванням положення аутригерів та куту нахилу. П’ять рівнів стабільності будуть відображатися на екрані для оператора, щоб зробити читання діаграм навантаження більш інтуїтивним.

- Один кран - один оператор
Кран може повністю управлятися одним оператором завдяки використанню пульта дистанційного керування, який максимально зручний та інформативний.
Це дозволяє оператору самостійно виконувати всі операції: управління краном, рух крана, стабілізація. Установка гуська та противаги також можуть виконуватися одним оператором.

- Двигун: дизельний і електричний
Кран JF990 оснащений електронним дизельним двигуном Deutz TCS3.6 L4 потужністю 55 кВт та трифазним електродвигуном потужністю 13 кВт. Залежно від ситуації або вимог оператор може легко перемикатися з одного варіанту на інший: кран може використовуватися, як в приміщенні, так і на вулиці.

Міні кран маніпулятор JF990 - область застосування

Універсальність використання крана JF990 вражає.
Кран маніпулятор JF990 Jekko можна швидко встановити в усіх місцях, де використання звичайного автокрана не можливе. Промислові майданчики, місця новобудов у центрі міст, загороджені котеджні містечка, парки та подібні місця. Цей гусеничний кран не обтяжений вантажівкою і це позитивно впливає на терміни логістики на будівельних майданчиках. Кран встановлено на гусениці, він чудово долає перешкоди, та працює на схилах до 20°.

Він може працювати горизонтально, вертикально, через перешкоду, використовувати гак або лебідку. Також можна використовувати вакуумний маніпулятор для скла або гідравлічну робочу платформу для 3 осіб, або кошик для 1 або 2 осіб, якщо використовується гусьок, для висот до 38 м.

Гідравлічна система стріли дозволяє встановити будь-яку додаткову опцію.
Міні кран JF990 Jekko з вакуумним маніпулятором - дуже зручний інструмент для безпечних робіт по монтажу великогабаритного скла, світлопрозорих конструкцій та панорамного освітлення. Кран маніпулятор JF990 легко дозволяє у найкоротший термін виконувати панорамне освітлення, переміщувати великогабаритне скло, виконувати монтаж світлопрозорих конструкцій - які сьогодні широко застосовуються у сучасній архітектурі.

Кран JF990 розроблен для використання на промислових підприємствах, портах, на станціях технічного обслуговування, автосервісах. Це ідеальна машина для компаній, що спеціалізуються на оренді кранів з оператором або без, особливо завдяки тому, що його легко транспортувати. Міні кран JF990 здатен виконувати будь-які завдання з підйому вантажів навіть в обмежених складних умовах.

Характеристики міні крана JF990 Jekko

Міні кран JF990 Jekko Значення параметра
Розміри 6,7 x 2,1 x 3,4 м
Область стабілізації із розкритими аутригерами 8,5 x 8,5 м
Вага крана 20,5 тонни
Противага 2,1 + 3 тонни
Двигун DEUTZ TCD 3.6 L4 HT Stage V
Дизельне паливо да
Потужність 55 кВт (75 к.с.)
Максимальне навантаження на аутригери 11 250 кг
Максимальне навантаження на трек 0,85 кг/см2
Швидкість руху 2,2 км/год
Максимальний робочий кут нахилу 20°
Міні кран JF990 Jekko має унікальні технічні характеристики. Вантажопідйомність у 21,5 тонни при скромних габаритах роблять цей кран поза конкуренцією, в класі будівельних міні кранів.
Кран маніпулятор JF990 Jekko - це кран нового покоління, який відтепер можна купити в Україні у офіційного представника - компанії «Інтербудтехніка».

Технічні характеристики міні-крана Jekko моделі JF990 дивіться за посиланням:

https://www.jekko-cranes.com/en/pro...

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі