Про компанію Інтербудтехніка

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Про компанію

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2003 року постачає на ринок України:

 • Високонадійну, якісну та практичну НОВУ та ЩО БУЛА У ВИКОРИСТАННІ бетонотехніку компанії CIFA (Італія), що входить до групи CIFA – ZOOMLION – відомого світового виробника. У нас Ви можете купити стаціонарні бетононасоси, автобетононасоси, автобетономіксери, автобетононасоси з міксером MAGNUM, бетонні заводи, торкрет установки, тунельна опалубка та тунельне обладнання, що акумулює всі стадії будівництва тунелей.
 • НОВІ міні-крани Jekko (Італія) з максимальною вантажопідйомністю до 7,5 тонн та максимальною висотою підйому вантажу до 27 м. Компактні крани, що проходять в приміщення навіть через стандартні двері, працюють від дизельного двигуна Kubota (Японія), електричного двигуна або від акумуляторної батареї.
 • Будівельні вантажні підйомники, тросові електричні лебідки GEDA (Німеччина) (висота підйому до 80 м, максимальна вантажопідйомність до 250 кг) для підйому та спуску різних вантажів: черепиці, цегли, цементу, розчинів, скла, плоских панелей, сонячних батарей та інших вантажів з використанням різноманітного навісного обладнання.

За роки успішної роботи компанія «Інтербудтехніка» здійснила поставку на український ринок більше ніж 120 одиниць бетонотехніки, вантажопідйомних кранів та іншого обладнання.

Яскравим акцентом діяльності компанії «Інтербудтехніка» є активна участь компанії як в державних, так й у міжнародних проектах та тендерах:

 • Листопад 2019 року. Автокран Locatelli GRIL 50.45 (Італія) був поставлений та введений в експлуатацію для провідної монтажно-будівельної компанії Дніпропетровської області. Автокран Locatelli GRIL 50.45 підвищеної прохідності вантажопідйомністью 50 тонн - це максимальна продуктивність у найекстремальніших умовах.
 • Вересень / Жовтень 2019 року. Змішувальний насос високого тиску MX-10 Blastcrete Equipment Company (США) був поставлений і введений вексплуатацію в один з найбільших металургійних комбінатів України. Це вже друга поставка нашою компанією цього обладнання. Лідери металургійної галузі довіряють компанії «Інтербудтехніка» !
 • Березень 2019 року. Бетононасос UB 506/309 CIFA (Італія), встановлений на шасі ISUZU EURO 5 був поставлен та успішно введен в експлуатацію. Дане обладнання адаптовано для робіт у місті і позиціонується як автобетононасос міського типу «City pump».
 • Жовтень 2017 року. Механізована Самохідна Тунельна опалубка CIFA (довжина 12 м) успішно завершила роботу на одному з найбільших інфраструктурних проектів - будівництві нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах!
 • Квітень 2017 року. Поставка та введення в експлуатацію мобільного гідравлічного самомонтуючого баштового крану Vicario (Італія) моделі OMV310.
 • Березень 2017 року. Введення в експлуатацію Механізованої Самохідної Тунельної Опалубки CIFA (довжина 12 м), що являється стратигічно важливим обладнанням для виконання наступного етапу робіт по будівництву нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах!
 • Грудень 2016 року. Поставка Механізованої Самохідної Тунельної Опалубки CIFA, довжиною 12 м для проекту: "Будівництво нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю" в Карпатах довжиною 1.8 км.
 • Вересень 2016 року. Поставка та запуск в експлуатацію пневмоподавача ESTROMAT 260 DS4-3 виробництва Uelzener (Німеччина).
 • Серпень 2015 року. Запуск в експлуатацію, на одному з найбільших металургійних комбінатів України, змішувача/насосу для змішування та подачі, торкретування литих вогнетривких мас моделі МХ-10 виробництва компанії Blastcrete Equipment Company (США).

 • Листопад 2014 року. Сервісною службою ТОВ «Інтербудтехніка» проведений тренінг з технології укладання торкрет-бетону в тунелі, з допомогою шприц-системи CIFA моделі CSS-3, для технічного персоналу замовника.
 • Жовтень 2012 р. Поставка установки для торкретування бетону та бетононасосів CIFA для будівництва в Карпатах нового двохколійного залізничного Бескидського тунелю міжнародного значення довжиною 1822 метра.
 • Березень 2010 р. Поставка бетононасосів та автобетононасосів CIFA в рамках міжнародного проекту між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) по будівництву та введенню в експлуатацію Нового захисного саркофага на Чорнобильській АЕС.
 • Серпень 2008 р. Поставка автомобільних кранів виробництва компаній ТСМ (Італія) вантажопідйомністю 200 тон та виробництва Locatelli (Італія) вантажопідйомністю 60 тон для будівництва та реконструкції об’єктів до Чемпіонату Європи по футболу «Євро 2012).
 • Жовтень 2005 р. Поставка бетономіксерів CIFA, з їх подальшим встановленням на баржу для будівництва Південного мосту через р. Дніпро (м. Київ).

Європейський підхід до роботи, відповідальність за результат та багаторічний досвід дозволили компанії «Інтербудтехніка» зайняти вагомі позиції на ринку, пропонуючи клієнту рішення, що найбільше відповідає встановленим ним завданням, а також послуги на рівні європейських стандартів.

Максимально враховуючи побажання клієнтів компанія «Інтербудтехніка» одна з перших в 2005 році здійснила монтаж автобетононасосів CIFA моделі К2-Х/32 (довжина стріли 32 метри) та автобетономіксерів CIFA моделі RHS-75 (об’єм 7 м3) на автомобільні шасі МАЗ при цьому вагомо знизивши собівартість техніки в цілому, що дозволило компанії досягти взаєморозуміння по багатьом стратегічним питанням та збільшити свою присутність на внутрішній арені ринку будівництва.

Компанія «Інтербудтехніка» здійснює повне технічне обслуговування поставленої нею техніки як під час гарантійного періоду, так й протягом подальшого терміну експлуатації. Високий рівень сервісу, включаючи поставку запасних частин з використанням сервісної мережі в Україні, дбайливий індивідуальний підхід до кожного клієнта та постійний контроль якості техніки, що поставляється, сприяють завоюванню довіри з боку клієнтів.