Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2018 року є представником компанії AERO-LIFT (Німеччина) виробника високоякісних вакуумних підйомників з використанням новітніх європейських технологій.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT призначені для монтажу скла, скляних конструкцій, стінових та покрівельних сендвіч-панелей. Вакуумна технологія AERO-LIFT дозволяє маніпулювати зі склом та панелями як плоских так і радіальних форм з використанням спеціальних вакуумних подушок.

Вакуумний підйомник AERO-LIFT обладнаний насосом, що створює вакуум між вакуумною подушкою та матеріалом. Вакуум функціонує як надзвичайно сильне "з’єднання", що дозволяє безпечно піднімати та маніпулювати необхідним вантажем. Вакуумний підйомник AERO-LIFT працює від акумуляторних батарей, що дозволяє здійснювати роботи далеко від джерел живлення.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT можуть використовуватись в найрізноманітних умовах навколишнього середовища чи будівельного майданчика. Вони ефективні як при високих, так і низьких температурах, крім того комплектація механізмом повороту дозволяє виконувати роботи у тісних умовах. Підйом матеріалів може бути здійснений у вертикальному, горизонтальному і навіть діагональному положеннях.

Безпечність використання вакуумних підйомників AERO-LIFT, ефективність та адаптивність вакуумних систем до потреб користувачів стали запорукою їх популярності серед будівельників, покрівельників, склярів та інших професіоналів.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT комплектуються широким спектром аксесуарів.

Обирайте вакуумні підйомники AERO-LIFT якщо:

- Вам необхіден ефективний помічник в установці сендвіч-панелей для стін та даху
- Ви працюєте зі склом та вікнами, займаєтесь їх монтажем чи демонтажем
- Ви хочете спробувати мобільний у використанні вакуумний підйомний пристрій у виробництві
- Вам потрібно індивідуальне рішення для вирішення транспортувальної задачі на будівельному майданчику
- Ви хочете покращити робочий процес на будівельному майданчику, полегшити працю своїх робітників

наверх