Тунельна опалубка CIFA успішно завершила роботу на будівництві Бескідського тунелю в Карпатах!

В перші дні жовтня Механізована Самохідна Тунельна опалубка CIFA (довжина 12 м) успішно завершила роботу на одному з найбільших інфраструктурних проектів - будівництві нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах!

Новий двоколійний Бескидський тунел, довжиною 1,8 км - збудований поряд з діючим одноколійним, що знаходиться в аварійному стані - має стратегічне значення для нашої країни, він відкриє нові можливості для використання її транзитного потенціалу, а саме здійснення перевезень в направленнях Західної та Центральної Європи, так як розташований на напрямку П’ятого Критського Міжнародного транспортного коридору, який проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини та України.

Виробник Механізованої Самохідної Тунельної опалубки - всесвітньо відома італійська компанія CIFA, яка вже більш ніж 85 років являється однією із провідних компаній у світі по розробці, виготовленню опалубки та обладнання для будівництва тунелів. Технології компанії CIFA з успіхом застосовуються в усьому світі.

наверх